środa, 13 listopada 2019

Bielska Jesień - nagrody rozdane

W piątek nastąpiło rozdanie nagród i wyróżnień na Bielskiej Jesieni. Moje prace też na niej są ponieważ BWA w B-B otworzyła swoje podwoje dla twórców nieprofesjonalny do których ja się zaliczam, zebrałam nowe,ciekawe doświadczenie.Na wernisażu było tule gości że zdjęcia robiłam dopiero dzisiaj i dzisiaj się z Wami nimi dzielę. Pokazać Wam chcę prace nagrodzone, wyróżnione i takie które mi się podobały.

6 komentarzy:

 1. Ciekawe prace Tobie Gratulecje za nagrode warto bylo glosowac bo sa przepiekne pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Takie spotkania sa bardzo interesujace.Jako ,ze nie znam sie ani na fotografii ani innych technikach stwierdzam ,ze Twoje prace wyrozniaja sie bardzo i najbardziej skradly moje serducho.
  Brawo,zawisly w pelni zasluzenie na tej scianie :)
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie, gratulacje:) Ten dym i Twoje prace jeszcze jakoś do mnie przemawiają, inne już mniej. Ja wiem, że był kubizm, surrealizm... jednak powtarzanie tych samych "ujęć" np. półeczki? klocki? Pudełka?, co to mają w sobie rzekomo "głębię idei" jakoś już do mnie przemawiają. I nie dlatego, ze jestem ignorantką, ale dlatego, że wolę coś naprawdę nowatorskiego. Może "owad", może "Polska w koronce"...tu widać poszukiwanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za piękne słowa. Muszę zapamiętać Twoją myśl o koronce to jest wspaniały pomysł na następne prace.

  OdpowiedzUsuń